|
Szczegóły Produktu:
|
| materiał: | Ze stali nierdzewnej | czyste medium: | czyszczenie na mokro |
|---|---|---|---|
| dostosuj: | Dostępne | Teoria: | czyszczenie fizyczne |
| efekt czyszczenia: | dokładne czyszczenie | status: | Nowy |
| Podkreślić: | ultrasonic bath cleaner,table top ultrasonic cleaner |
||
Specyfikacja:
| Model | JP-100S |
| Moc ultradźwiękowa | 600 W (przetwornik 10pc) |
| Częstotliwość | 40KHz |
| Materiał obudowy | SUS304 |
| Materiał zbiornika | SUS304 |
| Moc grzewcza | 200 W |
| Pojemność baku | 30 L |
| Regulator czasowy | Cyfrowy 1-30 min regulowany |
| Podgrzewacz | 20 ~ 80 ℃ |
| Funkcjonować | Degas, półfalowy |
| Napięcie | AC 100 ~ 120 V, 60 Hz AC 220 ~ 240 V, 50 Hz |
| Rozmiar zbiornika | 500 * 300 * 200 mm |
| Rozmiar jednostki | 550 * 350 * 330 mm |
| Wielkość opakowania | 620 * 620 * 400 mm |
| północny zachód | 13,4 kg |
| GW | 15,5 Kg |
| Certyfikat | RoHs / CE |
Detale
Tablica sterownicza urządzenia, bardzo poręczna, łatwa do odczytania.
Ustaw czas od 1-30 miuntes, uwolnij ręce. 

Co to jest myjka ultradźwiękowa?
Specjalnie zaprojektowane przetworniki przekształcają energię elektryczną w wibracje mechaniczne. Są one przesyłane do płynu czyszczącego, tworząc wiele małych pęcherzyków wypełnionych próżnią, które gwałtownie implodują. Proces ten, zwany kawitacją, uwalnia wysokoenergetyczne strumienie cieczy, które usuwają wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia z powierzchni metalowych, szklanych i plastikowych. Każda powierzchnia stykająca się z płynem jest dokładnie czyszczona.
Podanie :
Części samochodowe i części do maszyn,
Laboratoryjne i medyczne instrumenty;
Odlew i moduł wtryskowy;
Wszystkie części metalowe / plastikowe nadają się do czyszczenia ultradźwiękowego.
Maszyna, urządzenie kompaktowe, do różnych środków czyszczących!
Przed i po użyciu ultradźwiękowego urządzenia czyszczącego:

Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370