|
Szczegóły Produktu:
|
| materiał: | Ze stali nierdzewnej | czyste medium: | czyszczenie na mokro |
|---|---|---|---|
| dostosuj: | Dostępne | Teoria: | czyszczenie fizyczne |
| efekt czyszczenia: | dokładne czyszczenie | status: | Nowy |
| Podkreślić: | ultrasonic bath cleaner,table top ultrasonic cleaner |
||
1. zbiornik ze stali nierdzewnej ma odporność na zużycie i długą żywotność.
2. pojemność zbiornika: 4,5L (1,2 Gal), z pokrętłami regulującymi czas i ogrzewanie
3. z koszem ze stali nierdzewnej
4. Używaj tylko wody z zaworem lub przemysłowego alkoholu i rozpuszczalnika, aby uzyskać wyższe wymagania czyszczenia
5. elektroniczny mikrokontroler układu sterowania. Elastyczne sterowanie obwodów, bardziej bezpieczne i stabilne
6.Certyfikacja: CE i RoHS
| Model | JP-030S |
| Moc ultradźwiękowa | 180 W (3-przewodowy przetwornik) |
| Częstotliwość | 40 kHz |
| Materiał obudowy | SUS304 |
| Materiał zbiornika | SUS304 |
| Moc grzewcza | 200 W |
| Pojemność baku | 4,5 L |
| Regulator czasowy | Cyfrowy 1-30min regulowany |
| Podgrzewacz | 20 ~ 80 ℃ |
| Napięcie | AC 100 ~ 120 V, 60 Hz AC 220 ~ 240 V, 50 Hz |
| Rozmiar zbiornika | 300 * 150 * 100 mm |
| Rozmiar jednostki | 325 * 180 * 225 mm |
| Wielkość opakowania | 410 * 255 * 310 mm |
| północny zachód | 4,6 kg |
| GW | 5,4 kg |
| Certyfikat | RoHs / CE |

Podanie:
czyszczenie wtryskowe,
wtryskiwacz oleju napędowego
Śruby
PCB;
Biżuteria
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370