|
Szczegóły Produktu:
|
| Pojemność zbiornika: | 1000 * 600 * 600 (Dł. X szer. X wys.) | ultradźwiękowe częstotliwości: | 28 kHz lub 40 kHz |
|---|---|---|---|
| maksymalna moc ultradźwiękowa: | 3600W | Grzejnik: | do 99 ° C |
| Opcjonalne: | system filtracji oleju | Zegar: | 1 ~ 99 godzin |
| Moc grzewcza: | 4,5KW, płyta grzewcza | materiał: | Ze stali nierdzewnej |
| aplikacji: | Blok silnika, części silnika; Elektronika i PCB; | ||
| Podkreślić: | ultrasonic cleaning device,ultrasonic washing machine |
||
Przemysłowy spryskiwacz ultradźwiękowy typu Twin Tanks Specyfikacja:
Maszyna do czyszczenia ultradźwiękowego ze zbiornikiem do płukania: | |
| Model | JP-2144 |
| Czyszczenie zbiornika | 1000 * 600 * 600 |
| Wymiar zbiornika na płuczkę (mm) | 1000 * 600 * 600 |
| Max. Pojemność | 360 L / zbiornik |
| Sprawa budowlana | SUS304 (Dostępne lustrzane odbicie) |
| Zbiornik konstrukcji | SUS304 |
| Numer przetwornika | 144 szt |
| Moc ultradźwiękowa (maks.) | 3600 * 2 W |
| Częstotliwość ultradźwiękowa | 40 kHz |
| Zakres temperatury | Regulacja ~ 99C |
| Moc grzewcza | 30 KW |
| Regulator czasowy | 1 ~ 99h |
| Drenaż | Zawór 1 '' |
| Pokrywa i koszyk | Dostępne, materiał: SUS304 |
| Czyszczenie napięcia w zbiorniku | Faza AC220V / AC380V 3-fazowa |
| Napięcie generatora | Faza AC110V / 220V 1 |
| cechy | Z podwójnym zbiornikiem do czyszczenia i płukania. Z systemem filtracji Wielokierunkowe kółka z hamulcem; |

JP-2072 Konstrukcja:
Nowoczesna i opłacalna konstrukcja z blachy;
Zawory z tyłu;
Regulowany spód;
Podniesiona warga na krawędzi zbiornika;
Regulowana moc ultradźwiękowa, delikatna i mocna, aby sprostać różnym zakresom przedmiotów.
Cechy:
Studium przypadku czyszczenia
Myjka ultradźwiękowa jest bardzo pomocna dla obiektu z metalową powierzchnią. Porównując z czyszczeniem konwencjonalnym, jest dobra do pustych, nieprzelotowych dziur
Kryteria klientów: Aby usunąć pozostałości materiału i olej
Materiał: aluminium
Zanieczyszczenia przed czyszczeniem: Pozostałość materiału / Barwienie.
Całkowita liczba wyłączeń: 2
Studium przypadku 2
Rodzina ultradźwiękowego czyszczenia przemysłowego:
Oferujemy od 2 litrów do 400 litrów do wyboru, podaj nam swoje wymagania, możemy zaoferować najlepszą podstawę do rozwiązania Twojego suituation.
Główne aplikacje
Automative przemysłowe, części do silników;
Czyszczenie narzędzi i form, Filtry
Elektronika i PCB;
Sprzęt do produkcji;
Instrument medyczny i naukowy;
Biżuteria i zegarek.
Pakiet
Pakowanie, ładowanie, czas dostawy | |
Jednostka pakująca | 1 zestaw / drewniana skrzynka |
Metoda pakowania | Eksportuj drewniane pudełko |
Port ładowania | Shenzhen |
Czas dostawy | Około 15 dni roboczych |
Minimalna ilość zamówienia | 1 zestaw |
Metoda transportu | Ekspresowa firma / powietrze / morze |
Przewaga konkurencyjna:
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370