|
Szczegóły Produktu:
|
| Częstotliwości ultradźwiękowe: | 28 lub 40KHz 120khz | Zbiornik materiału: | SUS304/316 |
|---|---|---|---|
| Moc ultradźwiękowa: | 600W | Moc grzewcza: | 1500W |
| Pojemność zbiornika: | 330 * 240 * 150 | Pojemność zbiornika: | 10 |
| Zegar: | 1-30 min regulowana / Normalnie otwarta | Grzejnik: | 20-80 ℃ regulowane |
| Napięcie: | AC 110V / AC220V, 1faz | Inne: | OEM/ODM |
| Podkreślić: | dual frequency ultrasonic cleaner,ultrasonic washing machine |
||
Dwukanałowy sprzęt medyczny do czyszczenia ultradźwiękowego o pojemności 10 litrów z funkcją odgazowania
Parametry:
| Model | JTS-1004 |
| Częstotliwość ultradźwięków | 40k / 80K / 120khz |
| Rozmiar zbiornika | 330 * 240 * 150 mm |
| Wielkość jednostki | 370 * 260 * 280 mm |
| opakowanie skrzyniowe | 500 * 300 * 350 mm |
| Moc ultradźwiękowa | 240W |
| Moc grzewcza | 300W |
| Regulator czasowy: | 1 ~ 30 min regulowane |
| Podgrzewacz | 0 ~ 80 ℃ regulowane |
| Funkcjonować | z płytą sterującą dotykową |
Funkcja:
Ten model oferuje 40/80 / 120khz 3 częstotliwości, silny, normalny i cykl stały do spełnienia różnych przedmiotów czyszczących.
Z funkcją odgazowania poprawić efekty czyszczenia
Z panelem dotykowym, łatwy w obsłudze.
Dlaczego ultradźwiękowe urządzenie czyszczące?
Dokładnie usuwa krew, śliny, brudu i inne zanieczyszczenia
Nie uszkodzi delikatnych urządzeń medycznych
Czyści instrumenty ze szczelinami i szczelinami Chroni pracowników laboratorium przed rannymi ranami
oferuje najwyższej jakości medyczne środki czyszczące ultradźwiękowe do stosowania w laboratoriach dentystycznych, biurach lekarzy, szpitalach, klinice weterynaryjnej iw domu.
Czyszczenie przyrządów ultradźwiękowych przynosi korzyści praktykom stomatologicznym, chirurgicznym, okulistycznym i weterynaryjnym.
Przed i po użyciu myjki ultradźwiękowej:

Lub Zobacz film:
https://youtu.be/1Yni-zcwPyI
Informacje o firmie
Sprzęt do czyszczenia Skymen Shenzhen Co, Ltd. jest jednym z profesjonalnych producentów, którzy specjalizują się w produkcji i projektowania ultradźwiękowe czyszczenia, obejmują domowe ultradźwiękowe czyszczenia ultradźwiękowe ultradźwiękowe bentchtop, przemysłowych czyszczenia ultradźwiękowego, zanurzeniowy przetwornik itp.
Nasze zalety:
1. Jesteśmy fabryką producenta bezpośredniego, mają zdolność do produkcji masowej.
2.Z działu badań i rozwoju należy zapewnić własne technologie i innowacyjne produkty.
3.Mamy własną markę SKYMEN i do OEM & ODM dla dystrybutorów.
4.Dostępność jest różna, 0.6liter ~ 30liter, 38liter ~ 5000liter, etc.Include mini-model gospodarstwa domowego, model bentchtop, przemysłowy duży zbiornik z modelem kółek i system zanurzeniowy przetwornika.
5.Materiał do modelu z tworzywa sztucznego jest ze stali nierdzewnej 304 i ABS, materiałem do stali nierdzewnej jest stal nierdzewna 304/316
6. CE, RoHS, FCC, C-Tick.
7.1 rok gwarancji na wszystkie towary.
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370