|
Szczegóły Produktu:
|
| materiał: | Stal nierdzewna SUS304 | czyste medium: | czyszczenie na mokro |
|---|---|---|---|
| tryb sterowania: | Sztuczne | Znak: | dokładne czyszczenie |
| Teoria: | fizyczny | dostosuj: | Dostępne |
| status: | Nowy | ||
| Podkreślić: | ultrasonic bath cleaner,ultrasonic cleaning equipments |
||
15-litrowy klawisz dotykowy Rozwiązanie do czyszczenia szkła i chemii w szkołach Ławka ultradźwiękowa do czyszczenia blatu
Dane techniczne:
| Model | JP-060s |
| Moc ultradźwiękowa | 360W |
| Częstotliwość | 40 kHz |
| Materiał obudowy | SUS304 |
| Materiał zbiornika | SUS304 |
| Moc grzewcza | 200 W |
| Pojemność baku | 15 L |
| Regulator czasowy | Cyfrowy 1-30min regulowany |
| Podgrzewacz | 20 ~ 80 ℃ |
| Napięcie | AC 100 ~ 120 V, 60 Hz AC 220 ~ 240 V, 50 Hz |
| Rozmiar zbiornika | 300 * 300 * 150 mm |
| Rozmiar jednostki | 360 * 325 * 285 mm |
| Wielkość opakowania | 460 * 410 * 360 mm |
| północny zachód | 9,1 kg |
| GW | 10,3 kg |
| Certyfikat | RoHs / CE |
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370