|
Szczegóły Produktu:
|
| materiał: | stal nierdzewna SUS | Pojemność: | 135L |
|---|---|---|---|
| Pojemność zbiornika: | 600 * 500 * 450 mm | Wielkość urządzenia: | 805 * 705 * 780 mm |
| Częstotliwość: | 40 KHz | Moc ultradźwiękowa: | 1800 w |
| Moc grzewcza: | 4500w | Zegar: | 1-99 minut |
| Grzejnik: | Regulacja 20 ~ 95 ° C | ||
| Podkreślić: | ultrasonic washing machine,ultrasonic cleaning unit |
||
130 litrów Anti Rust Industrial Ultrasonic Cleaner Czyszczenie filtrów kapturkowych i czyszczących części kuchenne
Funkcjonować:
Ultrasonografia jest najbardziej efektywną i ekonomiczną metodą usuwania węgla i FOG (tłuszczów, olejów i tłuszczu).
Restauracje, hotele, piekarnie, supermarkety i inne komercyjne kuchnie są uzależnione od tej najnowszej technologii, która zapewnia najwyższą moc czyszczącą, redukując rachunki za media, obniżając kuchnię, zwiększając wydajność i zapewniając znaczący zwrot z inwestycji.
Używany w komercyjnych kuchniach i piekarniach do czyszczenia węglowych buraków i tłuszczów fobowych (tłuszczów, olejów i tłuszczów) z urządzeń takich jak aluminiowe blaty do wypiekania, filtry do kaptura, półki do pieczenia, maty podłogowe i inne
Cechy:
Zanieczyszczenie brudu i oleju mogłoby zostać usunięte w krótkim czasie, używając silnego kawitacji ultrasonografii.
Czas jest regulowany od 1 sekundy do 500 godzin za pomocą prostego uchwytu dużego zegara.
Dodatkowy specjalny przypadek czyszczenia i odwadniania małych części w celu wymiany roztworu czyszczącego.
Automatyczny stoper do zarządzania czasem pracy i czasem konserwacji.
Standardowy wyłącznik prądu szczątkowego: służy do testowania przecieku. Trzymając maszynę i wyłącznik zasilania.
Specyficzna:
| Model | JP-360ST |
| Moc ultradźwiękowa | 1800W (przetworniki 30pcs) |
| Częstotliwość | 40KHz |
| Materiał obudowy | SUS304 |
| Materiał zbiornika | SUS304 |
| Moc grzewcza | 1800W |
| Pojemność baku | 135 L |
| Regulator czasowy | Cyfrowe 1-99 min regulowane |
| Podgrzewacz | 0 ~ 80 ℃ |
| Napięcie | AC 100 ~ 120V, 60Hz AC 220 ~ 240V, 50Hz |
| Rozmiar zbiornika | 700 * 500 * 450 MM |
| Wielkość jednostki | 805 * 705 * 780 MM |
| Wielkość opakowania | Drewniana skrzynka |
| północny zachód | 85 kg |
| GW | 110 kg |
| Certyfikat | ISO9001: 2008 | CE i RoHS |
Od 10 galonów do 200 galonów, wielkość może być dostosowana

Cała ustalona maszyna, w tym:
1 * maszyna czyszcząca
1 * pokrywka
1 * koszyk
Generator 1 * ;
Jak korzystać z ultradźwiękowego środka czyszczącego?
Osoba kontaktowa: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370